Half Life Alyx açılış saati ve ön yükleme tarihi açıklandı

Merakla beklenen Alyx, Half Life severler ile sonunda buluşuyor. Half Life Alyx açılış saati ve ön yükleme tarihi açıklandı.

Half Life Alyx TSİ saatiyle 23 Mart 20:00‘da oyun severlerle buluşacak. 20 Mart‘da ise ön yükleme yapılabilecek olan Half Life Alyx detayları ve seneryosu hakkında kısa bilgi verildi.

Kombine ile mücadele başlıyor

Half-Life ve Half-Life 2 olayları arasında yer alan Alyx Vance ve babası Eli, Kombine'nin vahşi Dünya işgaline karşı erken bir direniş gösterir.

Yedi Saatlik Savaş'ın kaybı hala taze. Kale olarak bilinen yükselen Kombine kalesinin gölgesinde, Şehir 17 sakinleri istilacılarının egemenliği altında yaşamayı öğreniyor. Ancak bu dağınık nüfus arasında Dünya'nın en becerikli bilim adamlarından ikisi var: Dr.Eli Vance ve yavru direnişin kurucuları olan Alyx.

Siz Alyx Vance'siniz ve bir devrimi ateşlemek üzeresiniz

Siz ve babanız Şehir 17'ye yerleştiniz. O zamandan beri gizli bilimsel faaliyetlerinize devam ettiniz - eleştirel araştırmalar yaptınız ve Kombine karşı koyacak kadar cesur olan birkaç insan için paha biçilmez araçlar inşa ettiniz.

Her gün düşmanınız hakkında daha fazla şey öğreniyorsunuz ve her gün bir zayıflık bulmak için çalışıyorsunuz.

Herhangi bir SteamVR sisteminde oynayın

Bilgisayarla çalışan VR donanımınız varsa, SteamVR ile çalışır.

Henüz herhangi bir VR donanımına sahip değilseniz, şimdi tam zamanı. Kulaklıklar farklı özellik setlerini destekler, böylece deneyim aralarında farklılık gösterir. Half-Life: Alyx, piyasadaki en yüksek sadakat seçeneği olan Valve Index ile birlikte inşa edildi, ancak oyun Vive, Rift ve Windows Mixed Reality ile de harika çalışıyor.