Iron Man Benzeri Filmler - iron man tarzı izlemeniz gereken 12 film

IRON MAN hayranıysan iron man benzeri filmler serisine mutlaka bakmalısın. Senin için en iyi eşleşen filmleri belirledik

1. Yenilmez Demir Adam

Yenilmez Demir Adam
iron man benzeri film


Ben önereceğim bir dakika bekle iron man benzeri bir film olarak iron man ? Bunun böyle olacağı belliydi. Iron Man benzeri film yine iron man (demir adam) olmalıydı. Çizgi filme nedersin?

Bir ihtimal öyle, fakat bu aynı karaktere farklı bir bakış. Efsunk gişe rekorları kıran bir sene önce bir animasyon olarak dvd'ye çıktı. Harika bir film müziği, fantastik bir animasyonu ve şaşırtıcı derecede farklı bir tony stark'ı var .

şahsen, iron man havasındaysam , bu benim koyduğum çizgi film iron man severler için harika bir seçenek olur. Diğer benzer filmler

2. Batman Başlıyor

Bruce wayne , batman ; burada spoiler yok. Anne babalarını trajik bir kazada kaybettikten sonrasında bruce , ailesinden miras kalan çok gülünç oranda paranın gotham şehrini suç ve yolsuzluktan kurtarmak için kullanılması gerektiğine karar verir. Böylece, kara şövalye gotham şehri'nin hak ettiği bir eğitim ve kendini gerçekleştirme yolculuğuna adım atar .

Batman üçlemesi caped haçlılar ile alakalı filmlerinin en övgü alan dizisini, ve adaletsizliğe karşı bir vazife. Hem iron man aynı zamanda batman , süper güçleri olmayan inanılır bir süper kahramana en yakın şeyimiz. Isterseniz bir sonraki kapı kahramanınız.

3. Batman

Suçlular korkak ve batıl inançlı bir partidir ve şimdi korkacakları bir şeyleri var. Masumları korumuş olan gölgeler içinde giyinmiş bir kahraman. Joker bir soygunu yönetiyorsa ve kötülük serbest kaldıysa Gotham şehrinin güvenliği tehlikede. Kara şövalye ve palyaço suç prensi arasındaki harpte kim kazanacak ?

Tamam, pak olacağım, bu tüm zamanların en sevmiş olduğim filmlerinden biri. Ben büyük bir batfan'ım ve özellikle tim burton'ın üstlenmesini seviyorum . Michael keaton ilginç bir halde uzak, biraz nevrotik bruce wayne'i teslim etti ve jack nicholson'un joker'i ele geçirmesi büyüleyici. 

4. Örümcek Adam 2

Peter Parker, olan Örümcek Adam ; Burada da spoiler yok. Yine de, iki yıl süren uyanıklıktan sonra yorgun düşüyor. En iyi arkadaşıyla nişanlanan bir kıza aşık, notları kötüleşiyor ve profesyonel kariyeri yok. Hepsinden önemlisi, Doctor Octopus adında yeni bir süper kötü adam New York'un barışçıl - evet doğru yaşamını - tehdit ediyor. Is Peter kez daha örümcek ağı giyeceğim?

Herhangi bir karışıklığı önlemek için ESKİ Örümcek Adam 2'den bahsediyoruz . Çünkü, biliyorsunuz, The Amazing Spider Man 2 adında yeni bir tane var, ESKİ Spider Man 2 değil, çünkü bir yeniden başlatma var ve…. Sadece başım ağrıyor. Her neyse, Hollywood ve yeniden başlatmalarda sorun nedir?

5. Thor

Asgard savaşçıların ve tanrıların yeridir. İskandinav tanrıları, mitolojiye inanıyorsanız, ancak yine de tanrılar. Kral Odin'in oğlu ve tahtın haklı varisi olan Thor , küstahlığı nedeniyle kendi babası tarafından atıldı. İnsanlar arasında yaşamak ve değerli bir ders vermek için Dünya adlı bir gezegene gönderilir.

In Thor , gizli bir kimlik olmadan bir süper kahraman karşılaşıyoruz. Thor Thor ve film boyunca Thor olarak kalır . O, güçlerinden sıyrılan ve saygın bir lider olmak için ne gerektiğini öğrenmek için dünyaya gönderilen bir Tanrı'dır - gerçek bir kral. Bir bakıma Tony Stark da benzer bir hikayeyi paylaşıyor. Bizim dünyamızda, zenginler (ne yazık ki) tanrı olarak muamele görürler ve aynı dersi öğrenmek en akıllılarına düşer.

6. Kaptan Amerika: İlk Yenilmez

1942'de Steve Rogers'ın istediği tek şey ülkesine hizmet etmekti, ama cılız çerçevesi ordunun onu almayacağı anlamına geliyordu. Gizli bir süper asker serumunun yardımıyla (üç kez hızlı bir şekilde söylemeyi deneyin!) Halkın askeri Kaptan Amerika'ya dönüşür ve psikotik Nazi, Kızıl Kafatası ile mücadeleye öncülük eder !

Marvel Sinematik Evreni'ndeki ikinci film farklı türde bir ana karakter getiriyor. Tony Stark gibi zengin ve akıllı bir alecky değil , daha fazla ona büyüklük vermiş olan herkes, ama iyi dövüşle savaşıyor!

7. Robocop

Süpermen Alex Murphy başbakan vuruldu. Normalde bu son, ama Omni Tüketici Ürünleri'nin başka planları var. En son teknikleri kullanarak Murphy , kolluk kuvvetlerinin geleceği oluyor - Robocop !

Part man. Parça makinesi. Tüm polis! Kısa açıklama hemen hemen özetliyor. Muhtemelen Iron Man çizgi romanlarından esinlenerek , biraz Yargıç Dredd ile RoboCop'un tasarımı ikonik. İle Peter Weller 'ın dokunaklı performansı ve Kurtwood Smith fantastik kötü adam olarak, o bir klasik. Yeniden yapmayı unut ve orijinaline sadık kal!

8. Steel

Ne zaman John Henry Irons , askeri silah tasarımcısı, asker neden olduğu bir kaza sakat en iyi arkadaşı, Sparky görür Nathaniel Burke onun silahlardan birini kötüye, o istifa etti. O bulmak üzerine Burke suç çeteleri yaptığı teknoloji satıyor planları o bu kendini durdurmaya karar verir ve kahraman haline döner Çelik .

Hey çocuklar, Shaquille O'Neal'ı hatırlıyor musunuz? Bir keresinde profesyonel basketbolcu 1990'ların ortalarında film yıldızı ve tuhaf yıldız döndü Sega video oyunları? Bu onun en tuhaf filmlerinden biri! Steel karakteri aslında Superman'ın müttefiklerinden biriydi , ancak bu filmin Superman ile ilgisi yok .

Biraz düşük bütçeli ve 'metal' kostümü çok lastik gibi görünüyor, ancak beyninizi sevimsiz bir eylem için kapatmaktan hoşlanıyorsanız bir saate değer. It has Judd Nelson kötü adam olarak ve kim sevmez Judd Nelson ? Oh, ve Şaft !

9. Kick-Ass

Dave büyük bir çizgi roman hayranı. Olaysız okul hayatından etkilenen bir süper kahramanın pelerini giymeye ve KICK-ASS olmaya karar verir . Süper güçleri, eğitimleri ve bunu yapmak için hiçbir sebebi olmadan Dave bir gezintiye çıkıyor.

Ben Kick-Ass olabilirim . Sen Kick-Ass olabilirsin . Büyükbaban Kick-Ass veya Kryptonite müzik videosunda o tuhaf emekli süper kahraman olabilir . Bir süper kahraman olmaya karar verirseniz, lütfen bana bildirin. Belki bir yardımcıya ihtiyacınız olacak.

10. Bekçi

1985 ve süper kahramanların artık dünyamızda yeri yok. Bir hükümet çöküşüyle ​​kapanan pelerinli uyanıklar normal insanlar arasında normal bir yaşam sürmeye zorlanırlar. Beklenmedik bir olay dönüşü ve bir dostun acımasızca öldürülmesi, suçluları ortaya çıkarma girişimlerinde eski kahramanları yeniden bir araya getirecektir.

Klasik süper kahraman filmlerinden hoşlanıyorsanız Watchmen bir zorunluluktur. Çok benzer ve aynı zamanda çok farklı bir şeye tanıtılacaksınız. Snyder'ın klasik çizgi roman tasviri şimdiye kadar anlatılan en inandırıcı süper kahraman hikayelerinden biridir.

11. GoldenEye

12. Kaybedenler