Matrix 4 Efsane Geri Dönüyor - Keanu Reeves neden Matrix serisine döndüğünü açıklıyor

Yakında çıkacak olan Matrix 4 filmi hakkındaki çizim ayrıntıları henüz bilinmiyor, ancak Reeves ve Moss dışında filme yeni yıldızlar eklenmiş olacak.

Matrix 4 Efsane Geri Dönüyor - Keanu Reeves neden Matrix serisine döndüğünü açıklıyor
keanu reeves matrix 4 çıkış tarihi

Keanu Reeves Matrix 4 serisine dönüp dönmeyeceğine karar vermek zor değildi .

Laurence fishburne ile beraber özgün " matrix " üçlemesinde oynadıktan sonrasında carrie-anne moss ve 55 yaşındaki Hugo Weaving, Reeves, 55, dördüncü bir film için geri gelmenin biraz akıl dışı olduğunu itiraf etti.

“[Senarist] Lana Wachowski benimle rezonansa giren güzel bir senaryo ve mükemmel bir öykü yazdı,” diyor Reeves empire dergisine . "bunu yapmanın tek sebebi onunla yine çalışmak mükemmel."

Matrix 4 çıkış tarihi Değişebilir. Netflix stockholm sendromu

Wachowski, orijinal "Matrix" üçlemesini kız kardeşi Lilly ile birlikte yazdı ve yönetti. Seri, her ikisi de 2003'te yayınlanan 1999'un "The Matrix", "The Matrix Reloaded" ve "The Matrix Revolutions" bölümlerini içeriyor.

Koronavirüs  esnasında üretim bir önlem olarak durdurulmasına karşın, mayıs 2021'de ilk defa dördüncü bir taksit umut ediliyor  , bundan dolayı Matrix 4 çıkış tarihi değişebilir.

keanu reeves matrix 4 çıkış tarihi

Moss, senaryonun inanılmaz derinliğe, bütünlüğe ve sanatçılığa sahip olduğunu söyleyerek devam etti, bu yüzden "hediye" almak gibi olduğunu hissetti.

Yakında çıkacak olan Matrix 4 filmi hakkındaki çizim ayrıntıları henüz bilinmiyor, ancak Reeves ve Moss geri dönecek ve oyuncu kadrosuna yeni yıldızlar eklenmiş olacak.