Microsoft Office Programı için Ücretsiz Aktivasyon Nasıl Yapılır?

Microsoft firması tarafından sunulan Office programı hemen her bilgisayar için en çok tercih edilen programların başında gelmektedir.

Microsoft Office Programı için Ücretsiz Aktivasyon Nasıl Yapılır?


Microsoft Office Programı için ücretsiz aktivasyon Nasıl Yapılır? Microsoft firması tarafından sunulan Office programı hemen ger bilgisayar için en çok tercih edilen programların başında gelmektedir. Özellikle Word, Excell ve Power Point uygulamalarını gerek günlük hayatımızda gerekse profesyonel iş yaşantımızda sıklıkla kullanıyoruz. Bunun yanında bu program pahalı programlar ve aktive etmediğimiz zaman kısıtlı bir kullanım zamanımız oluyor. Tabi internet çağında her şeyin kolay bir çözümü olduğu gibi bu konu içinde çeşitli opsiyonlar mevcut. 

kms microsoft windows office ücretsiz aktivasyon

Ücretsiz Aktivasyon Nasıl Yapılır?

  1. Şayet Office programınızı aktive etmek istiyorsanız izleyeceğiniz çeşitli yollar mevcut.
    İnternet üzerinden edinebileceğiniz ücretsiz ürün anahtarlarını kullanabilirsiniz. Doğru ürün anahtarını bulmak biraz vaktinizi alabilir. Çünkü yayınlanan ürün anahtarları çok fazla kişi tarafından kullanıldığı için uzun süreler geçerli olarak kalmıyor.
  2. Crack dosyalarından faydalanabilirsiniz. Yine internet üzerinde faaliyet gösteren forum tarzı sitelerden crack dosyalarını edinebilirsiniz. Bu crack dosylarını bilgisayarınızda bulunan Office klasörüne kopyalayarak aktivasyon yapabilirsiniz.
  3. Microsoft Office aktivasyon için tasarlanmış özel programları kullanabilirsiniz. Bu noktada benim sizlere tavsiye edebileceğim program, KMScipo yazılımıdır. Bu programın en büyük özelliği bilgisayarınız için güvenli bir program olasıdır. Programı bilgisayarınıza yükledikten sonra programı çalıştırıp ekranda belirecek olan kırmızı butona bastığınızda işlem tamamlanmış olur.