Pokemon fotoğraf oyunu - Yeni Pokemon Snap Açıklandı

Yeni pokemon snap, bugüne kadarki en efsunk fakat bugünkü tek pokemon duyurusundan çok uzaktı. Ek olarak ücretsiz bir bulmaca oyunu sunmaya hazır.

Pokemon fotoğraf oyunu - Yeni Pokemon Snap Açıklandı

Yeni pokemon snap, bugüne kadarki en efsunk fakat bugünkü tek pokemon duyurusundan çok uzaktı. Ek olarak ücretsiz bir bulmaca oyunu sunmaya hazır.

Klasik n64 pokemon resim oyunu yeni bir versiyonu olan new pokemon snap , nintendo switch için duyuruldu.
Oyun şu anda nintendo switch için geliştiriliyor ve yakında geliyor. Bugünkü pokemon presents yayınının son listesine göre, oyun bandai namco tarafından geliştiriliyor.

"nintendo switch sistemi için yeni pokemon snap oyunu, ilk 1999 senesinde nintendo 64 konsolu için piyasaya çıkan ismine dayanıyor. Bu oyun, eğitmenleri, ormanlar ve plajlar gibi naturel manzaralarla taşan meçhul adalara maceraya götürecek, doğal ortamlarında çeşitli pokémonları araştırabilirler. Bütün oyun içi pokemon photodex'lerini yapmak için resim çekecekler, aynı zamanda daha önce hiç görülmemiş yeni pokémon ifadeleri ve davranışları keşfedecekler. "

Yeni pokemon fotoğraf çekme web sitesi oyunu "çöller, ormanlar ve daha fazlası" içereceğini sarahat getirmektedir. Fragman, çoklu nesillerden pokemon'un oyunda görüneceğini doğruladı.

Pokemon snap'ı en son görmüş olduğumuzda wii  sanal konsol oyunu olarak göründü . Geri 1999 yılında çıktığı zamanda, orijinal oyun bir ödül 7.8 / 10 araştırma bu bir oyun ile resimlerini ve oyuncak yapışacak daha 60 pokemon den elbet akıllı kurmacam, sezgisel kontrol, geleneksel çok sırlarını ve içinden" diyerek rahat gözüken tasarımına ve doğasına karşın çok eğlenceli. "

pokemon snap

Yeni pokemon snap, bugüne kadarki en efsunk fakat bugünkü tek pokemon duyurusundan çok uzaktı. Ek olarak , pokemon cafe mix , ücretsiz bir bulmaca oyunu, pokemon smile , diş fırçalamaya yardımcı olmak için ücretsiz bir uygulama (!) ve mega evolutions'ın pokemon go'ya geldiği gerçeğini öğrendik .

Gelecek hafta, pokemon presents'ın 24 haziran'da geri döndüğü - başka bir efsunk pokemon projesinin haberlerini içereceği daha çok şey öğreneceğiz.