Prison Break 6. sezon 1. bölüm 2020 - Prison Break 6 Çekimlerden Fotoğraf Sızdırıldı.

prison break 6. sezon 1. bölüm 2020 - hiç bilerek saçma olmayan canlanan fox serisi beşinci sezonunu tamamen çirkin bir finalle tamamladı.

Prison Break 6. sezon 1. bölüm 2020 - Prison Break 6 Çekimlerden Fotoğraf Sızdırıldı.
prison break 6. sezon 1. bölüm

prison break 6. sezon 1. bölüm, prison break 6, prison break, 6.sezon 1.bölüm - hiç bilerek saçma olmayan canlanan fox serisi beşinci sezonunu tamamen çirkin bir finalle tamamladı.

' gözlerin ardında ' iki saçma arsa bükümü ve michael scofield (wentworth miller) için mutlu bir son verdi, sadece hayranlar hala daha fazlası için haykırıyorlardı, bu gerçekten veda mıydı?

şovun potansiyel geleceği hakkındaki bilmeniz gereken her şey, kısa fakat eğlenceli geri dönüşünü takip ediyor.

prison break 6. sezon 1. bölüm

Ocak 2018'de fox , prison break'ın " yeni bir yineleme geliştirdiğini " resmen doğruladı . Eğlence başkanı michael thorn, "gelişimin çok erken aşamalarında," dedi. "fakat bunun için gerçekten heyecanlıyız."

2016'da canlanma mini serisinden bahseden sarah wayne callies (sara tancredi'yi canlandıran) şöyle dedi: "bu, 'dokuz bölüm yapacağız, mikrofonu düşürüp uzaklaşacağız' dedi ve söyledi."

Ancak, o zamanlar bile, ortak starı miller, prison break'ı yine geri getirme muhtemellığına daha açıktı . "her zaman daha fazlasına yer var, aklımda," dedi. “anlatmaya değer bir hikaye olduğu sürece, haklı, havalı ve asabi hissettiği sürece.

"hayranları hayal kırıklığına uğratmayacak, doyum edecek ve şaşırtacak bir şey olmalı. Mevzuşmaya açığım."

Michael scofield gitti gonder miller içinde 'prison break' s05e03, 'yalancı'
2017 fox yayincilik a.ş.
O senenin ilerleyen saatlerinde digital spy ile mevzuşarak , pozisyonunu tekrarladı: "[Canlanmanın] iyi mi elde edildiğine ve kimin müsait olduğuna bağlı olarak, elmanın başka bir ısırığı hakkındaki başka bir konuşma olabilir."

Michael ve sara'nın oğlu mike jr (christian michael cooper) şimdi dizinin önemli bir parçasıyla beraber miller şöyle dedi: "sanırım orada daha çok hikaye var ve şimdi birden çok nesillerden bahsediyoruz."

Dominic purcell (lincoln burrows) nisan 2017'de şovun "yıllarını" yapacağını ve "altıncı sezonu yapmaktan hoşlanacağını" ısrarla daha da istekliydi .

Ama sonra, yol dizisinin yapıtcısı paul scheuring, "hayranların ... Ve bazı aktörlerin" arzusuna rağmen, yeni canlanmayı "kapalı uçlu bir öykü" olarak gördüğünü söylemiş oldu.

"özgün şovla alakalı probleminin bir parçası, kanatlarımızı çırpmaya ve uzanmaya devam etmemiz icap ettiğiydi." "fanatiklerin bunun için acı çektiğini hissediyorum, çünkü bir nokta olarak, ifadeınız sona eriyor ve daha düşük kalitede şeyler yapmaya başlıyorsunuz."

Lincoln (dominic purcell) ve michael (wentworth miller) 'prison break' s05e05, 'acil konum'
2017 fox yayincilik a.ş.
Scheuring'e göre bu efsunk bir sorundu: doyum edecek bir öykü bulmak. “sana bu öbek insan ile alakalı başka bir hikaye anlatamadım,” dedi . "belki başka biri yapabilir, ya da bir halde, muhtemelen, yeni ve taze olan başka bir mapushane kaçışını hayal edebilirim, fakat buna karşı bahis yaparım."

Scofield da bu duyguyu tekrarladı.

2017'de entertainment weekly'ye “gösterinin devam etmesini istediğimiz için gösteriyi sürdürmüyorum ” dedi .

"hikayelerin ne olması gerektiğine dair devasa yükseklikte bir standarda sahibim ve yeni hikayeler bulmak çok zor bir gösteri çünkü prison break ve kaç hapishaneden çıkabiliyorsunuz? Nasıl lüzumsuz yapıyorsunuz?

"bu sezon [beş] 'in odyssey'e dayandığı için farklı olduğunu hissettim. Dokuz bölüm için güçlü bir ifade bulunduğunu hissettim. Yeniden yapmak için, eşit derecede güçlü yada eşit bulmamız icap ettiğini düşünüyorum. Daha güçlü bir anlatım ve bence bu prison break için çok zor . "

"asla hiç deme, fakat ancak bunu yapmak için yapmayacağız; mükemmel olmalı. Aktörlerin bunu oluşturmaya çok hevesli olduğunu biliyorum, fakat şu anda, nasıl sonuçlanacağına dair bir fikrim yok.

"öteki kaynaklardan gelebilir, ama şu anda eski noggin'de hiçbir şey yok."

'prison break', 'kaniel outis' içinde dominic purcell
Ed araquel / fox
Sadece paul scheuring, mart ayında paleyfest tv festivalinde mevzuştuğunda , duruşunun yumuşadığı görülüyordu .

"bir grup olarak anlatmaya değer bulunduğunu planladığımüz bir hikayeye varmak zorundayız. Yapıtcı dürüstlük gerçekten önemlidir ve şayet kıymetli bulunduğunu organize ettiğimüz bir hikayeye ulaşabilirsek ... O zaman bu olası" dedi.

"her şey sonuçta fox'tan geliyor ... Alaka alanlarına girmediğini düşünmedikçe başka bir sürem olmazdı."

Ne mutlu ki, fox en iyi köpeği dana walden ağın " kesinlikle daha fazla bölüm yapmayı düşüneceğini " söyledi - bu da topun scheuring'in mahkemesine geri döndüğü anlamına geliyordu.

Ağustos 2017 senesinde, zamanın fox eğlence patronu david madden o zaman, doğruladı eserlerinde "hiç bir şey" oldu için prison break . "imalatçıların başka bir yinelemeyi iyi mi keşfedecekleri ile alakalı bir fikirleri olursa, konuşmaktan coşku duyarız."

Sonrasında, 13 aralık'ta erken bir noel hediyesi: dominic purcell instagram'da altıncı bir sezonun aslen " işlerde " olduğunu duyurdu ve fox bir aydan biraz daha fazla bölümü resmi olarak onayladı.

Alakalı: will prison break sezon 6 hiç oldu mu? Kanıtları inceliyoruz

Ancak hayal kırıklığı yaratan, planların durduğu görülüyor, prison break yazarları odası, ağustos 2019'da şu mesajla bir tweet paylaşıyor: "selam, prison breakers! Sadece bazı bummer haberlerini paylaşmak için gidiyorum. öldü (sara'nın ne vakit başını kesildiğini hatırlıyor musun?), ama şimdilik, zor olan altıncı sürem kartlarda değil. Ama seni seviyoruz ve hepinize minnettarız. #prisonbreak "

Bu içerik twitter'dan içe aktarıldı. Aynı içinde ne olduğu başka bir biçimde bulabilir veya internet sitelerinde daha çok bilgi bulabilirsiniz.
Merhaba, prison breakers! Ancak bazı bummer haberlerini paylaşmak için uğraşıyorum. Hiç bir şey ölmedi (sara'nın ne vakit başının kesildiğini hatırlıyor musun?), fakat şimdilik, zor sürem 6 kartlarda değil. Ama seni seviyoruz ve hepinize minnettarız. #prisonbreak https://t.Co/3tw1murnqr

- prison break writers (@pbwritersroom) 9 ağustos 2019
Mayıs 2018'den bu yana hesabın ilk tweet'iydi: "prison break, gelişimin erken aşamalarında; bir sonraki yinelemeyi doğru meydana getirmeye odaklanıyoruz."

Bu içerik twitter'dan içe aktarıldı. Aynı içinde ne olduğu başka bir halde bulabilir veya internet sitelerinde daha çok bilgi bulabilirsiniz.
"prison break gelişimin erken aşamalarında; bir sonraki yinelemeyi doğru oluşturmaya odaklanıyoruz." #prisonbreak https://t.Co/2hkzpbvjkc

- prison break writers (@pbwritersroom) 14 mayıs 2018
"şu anda prison break yada öteki franchise'ları canlandırma planı yok , ancak içerik oluşturucular anlatmak için doğru vakit olduğunu düşündükleri bir hikaye ile vardığında, dinlemeye çok hazırız çünkü bunlar benim o kadar gururluyum ki kendimizi şanslı hissediyoruz, ahırımızdalar , "dedi collier ( slashfilm ile ).

Bu nedenle reddedilmedi, ancak şu anda fox'un öncelik listesinin de üstünde değil.

Bu içerik instagram'dan içe aktarıldı. Aynı içeriği başka bir şekilde bulabilir veya internet sitelerinde daha fazla bilgi bulabilirsiniz.
Instagram'da bu yayını görüntüle
“#prisonbreak 6 ne zaman oluyor” ile ezilirim. Laf verebileceğim şey bu. Herkes hikâye layıksa, hazırlanacağı mevzusunda aynı fikirdeyiz. şimdi bu #virüsün dehşeti ile hepsiın felaketi içimde yeni bir odağı deliyor prison break 6 - # sosyalistleşmeyle çok iyimserim ve bu felaket benzeri görülmemiş vakaı nasıl yeneceğine dair uzman görüşüne şiddetle bağlıyım , hepimiz #coronavirus karşısında muzaffer olacağız - #netflix şeklinde şirketler içerik için çaresiz. Bütün #artists #atheletes vb insanların size verebilir en efsunk armağan eğlence bundan dolayı geri nalet yaşam geri uzmanları dinlemek olsun! Zamana kadar pb 6 hakkında yorum yapmayacağım. Dikkatli ol. Akıllı ol. Uyanık olmak. Hürmetlarımla, dom.

Tarafından paylaşılan bir mesaj dominic haakon myrtved purcell üzerinde (@dominicpurcell)12 nisan 2020, 4:43 pm pdt

Star dominic purcell beri gelmiştir dışarı konuşulan iyi mi açıklayan, altıncı sezonu için umutlarını üzerinde coronavirüs konum meydana getirilen almak için onunla bir "çelik şeklinde eminlığını" açıyordu.

Instagram'da hayranlara hitap eden purcell şunları söylemiş oldu:

"'#prisonbreak 6 ne vakit gerçekleşiyor' ile ezilirim. Laf verebileceğim şey budur. Herkes hikâye layıksa yapılacaktır.

"şimdi bu #virüsün dehşeti ile tüm yıkım içimde yeni bir odak noktası açıyor prison break 6 ile çok iyi bir çözüm - #sosyaldisiyatif ve bu felaketin eşi benzeri görülmemiş bir şekilde iyi mi yenileceğine dair uzman görüşüne şiddetle bağlıyım faaliyet, hepimiz #coronavirus karşısında galip olacağız - #netflix şeklinde şirketler içerik için umutsuz "dedi.

"tüm #artist #atheletes vb insanların size verebileceği en efsunk armağan eğlence bulunduğunu bundan dolayı f ** kin yaşam geri uzmanları dinlemek olsun! Zamana kadar pb 6 yorum yapmayacağım. Güvende olun. Akıllı. Uyanık ol. Gerçekten dom. "

6.Sürem 1.Bölüm
Son sezon michael, haydut cia gizmenı poseidon'un (mark feuerstein) kölesi altında işlediği kabahatlara karşı tam bağışıklık kazandı ve kahramanımızı sara ve mike jr ile sevinçli aileleri oynamak için serbest bıraktı.

Bununla birlikte, beraber showrunner vaun wilmott, altıncı sezon için " fikirlerin karıştığını" doğruladı , prison break döndüğünde gelecek michael ve çete için ne tutabilir ? ötesinde, biliyorsun, başka bir hapishane molası.

Michael scofield 'prison break' s05e09, 'gözlerin peşinde'
Tilki
'gözlerin arkasında', gösterinin bir sonraki ismimı olarak bir ipucu içerebilir, cia (ken tremblett) doğrudanörü michael'a özel becerilerini kullanacak bir iş sunuyor.

Michael konseri geri çevirdi - fakat şartlardaki bir değişiklik onu tekrar düşünmeye zorlayabilir mi?

Ilginç bir halde, scheuring'in son mini dizinin orijinal sonu , scofield'ın gerçekten yerleşmek için savaşım edeceğini öne sürdü. "düşünce, michael'ın geri gelmesi ve görünüşe gore normal bir yaşamı var, sadece bununla beraber, işlerin bu şekilde iyi kalamayacağı sürünen bir paranoya geliyor.

"ne yazık ki, bu ekranda değil, fakat ... Umarım izleyici michael scofield için yaşamın normal olmayacağı alt metnini alır."

"michael'ın evi, fakat huzur arasında olup olmadığını bilmiyorum," wentworth miller, hollywood reporter'a sezon finalinden söz etti . "yıllardır bir karabasan yaşıyor ve şimdi ölümden döndü. Sevdikleriyle yine bir araya geldi, fakat bence uzun süredir perili olacak.

"bence paranoya, uykusuzluk, kaygı ... Bir ihtimal daha karanlık şeyler, yasadışı şeyler için kalıcı bir tat olurdu. Anlatacak yeni hikayeler varsa, muhtemelen oradan başlayabiliriz: michael'ın pürüzsüz olmayan yeniden girişi ile sivil hayata. "

Mart 2018'de scheuring, altıncı sezonun prison break'in " başlangıca geri dönecek ... Kelimenin tam anlamıyla ilk kareleri " olacağını ima etti - muhtemelen ön planda bir açı yahut bir ihtimal de bildiğimizi planladığımüz her şeyi değiştirecek bir geri dönüş bükümü ?

Miller, altı sezonun nereye gitmesi gerektiği konusunda kendi fikirlerine de haiz. Gelen bir instagram yazı obama, "güçler-ki-be" gönderilen (reddedilen) sahayı ortaya çıkardı.

Hem de senarist olan miller , michael ve lincoln'ün özel olarak tasarlanmış bir hapishaneye atıldığı ve psikotik uzun süreden beri yitik olan kardeşleri 'tag' ile geçmiş maceralarını tekrar yaşamak için yaptıkları prison break'a tamamen meta bir bakış atmayı tasarladı.

Ancak fox'un sahaya "ilgilenmediği" göz önüne alındığında, altıncı sezonun havaya ulaştığında (yada yapıldıysa) bu unsurlardan aslabirini içermeyeceğini tahmin ediyoruz.

Miller'ın dünyayı yine ziyaret etmesi için çok zorlayıcı bir neden olmadığı sürece şovun geri dönmesini beklemeyin.

"birinci derslik bir hikayemiz yoksa, gösterinin yüzde sıfır geri gelme şansı var. şimdilik o hikayemiz yok. Bu, bulamayacağımız anlamına gelmez. Ama biz değiliz şovu kalıcı olarak yapacağız çünkü istiyoruz, "dedi miller ( hollywood muhabiri vasıtasıyla ).

"çok yüksek değerde ve yüksek kalitede olmasını istiyoruz. şu anda, yapıtcı güçlerin bu cevabı yok. Bu nedenle geri gelmeyebilir. Nazlı değilim. Kalite standardını çok yüksek tutuyorum .

"bir şekilde yeni ve farklı hissetmeyen bir şey bulamazsak, o zaman yapmıyoruz. Prison break gibi çok tek bir kibiriniz olduğunda bu zor . Hapisten çıkmanız gerekiyor! şimdi ne mapushane? Yani zor. Buna açık olurdum, ama sadece çoraplarını kesecek bir hikaye bulabilirsek. "

Prison break sezon 6 çıkış zamanı: ne vakit yayınlanacak?
Mart 2018'de paul scheuring , bölüm 6x01 için senaryoyu tamamladığını açıkladı .

Iki ay sonra fox'un ceo'su dana walden, yeni bölümlerin hala gelişmenin ilk aşamalarında bulunduğunu doğruladı . Walden, "sadece bir sonraki yinelemeyi doğru oluşturmaya odaklandık." dedi. Diyerek şöyle devam etti: "birkaç ay süresince önemli duyurular olacağını tahmin etmiyorum."

"bu kesinlikle her mevsim yapmak istediğim bir şey değil - hepimiz özel yapmak istiyorum," walden önceden gösteri olduğunu açıklayan 2017 yılında laf mevzusu aralıklı dönme muhtemellığı daha yüksektir başka mini dizi ya bir seferlik için ya.

Ama sonrasında 2019 geldi ve gitti ve 2020'nin sonuna yaklaştık, fanatiklerin yakın zamanda yeni bir bölüm beklememesi icap ettiği söylendi, bu yüzden tahmininiz bizimki kadar iyi.

Ve wentworth miller kesinlikle yakında bir şey olacağını düşünmüyor ve aşağıdakileri instagram'a gönderiyor.

Bu içerik instagram'dan içe aktarıldı. Aynı içinde ne olduğu başka bir halde bulabilir veya internet sitelerinde daha çok malumat bulabilirsiniz.
Instagram'da bu yayını görüntüle
1. Coşku takdir edilmektedir. 2. Yeni bir sezonun ne vakit (ya da olacağını) bilmiyorum. Bu sohbete katılmıyorum. 3. Televizyon şovları vakit alır. Hava üretmek, regüle etmek, havalandırmak. Bundan dolayı ... 4. Görünüşe gore (bana göre) 2020'de 6. Sezonu alacağız. 5. Yanlış olabilirim. #frommydms #prisonbreak

@wentworthmiller tarafından paylaşılan bir mesaj wentworth miller üzerinde 8 ocak 2020, 6:45 am pst

"heyecanınız takdir ediliyor. Ne zaman (ya da) yeni bir sürem olacağına dair hiçbir fikrim yok. Bu sohbete katılmıyorum. Televizyon şovları zaman alıyor. üretmek, düzenlemek, hava almak için ... Bu yüzden ... (bana göre) 2020'de 6. Sezonu alacak şeklinde görünmüyor. 5. Yanılmış olabilirim. "

6.Sezon 1.
'prison break' canlanma
Tilki
Vaun wilmott, "doğru hikayenin ortaya çıkması halinde, çetenin yeniden yapmak için geri döneceğinden eminim." diyen vaun wilmott, son mini dizinin sonunda hala soluk alan herhangi bir ana karakterin geri dönebileceğini ima ediyor.

prison break 6. sezon 1. bölüm Oyuncu kadrosu sızdırılmaya devam ediyor.

 Wentworth Miller (Michael Scofield)

 Dominic Purcell (Lincoln Burrows)

 Sarah Wayne Callies (Sara Tancredi-Scofield)

 Rockmond Dunbar (C-Note)

 Robert Knepper (T-Bag)

 Amaury Nolasco (Sucre)

 Inbar Lavi (Sheba)

Mike jr ayrıca gelecekteki herhangi bir yinelemenin bir parçası olacak, yinelenen karakter ja (rick yune) de bir muhtemellık.

Dizi orijinal kellerman (paul adelstein) son bölümlerde muhteşem bir halde öldürüldü , sadece bu adelstein'ın hitman-döndü politikacının hala altıncı sezonda yine ortaya çıkabileceğini ima etmesini engellemedi .

5.Sürem 1.Bölüm kellerman.
Tilki
"onu kuğu şarkısı olarak görmüyorum," dedi. "şu demek oluyor ki, bu prison break . Bütün ciddiyetle, görmüş olduklerinize inanmanız gerekip gerekmediğini nasıl bilebilirsiniz?"

O yanlış değil - sonuçta, hem michael aynı zamanda sara şimdi başarıyla ölümden döndüler, bu nedenle her şey mümkün.

Canlanmada noksan olan önemli bir karakter eski fbi özel gizmenı alexander mahone (william fichtner) idi, sadece gelecek sürem oynayacak bir rolü olabilir mi?

William fichtner, hapishanede mohone olarak
Everett / rex 20. Yüzyil tilkisi
"paul bill fichtner'ı ve bill fichtner'ı seviyorum," dedi robert knepper 2016'daki san diego comic-con'da . “o mükemmel bir aktör - fakat paul dürüstçe bana, 'bu karakterle ne yapacağımı bilmiyorum' dedi.

"herkesi geri getirmek istemiyordu, böylece seyirciler 'oh, bak, yeniden bill fichtner!' - dürüstçe, 'bunu arsada nerede yapacağımdan güvenilir değilim' diye düşündü, bu nedenle eğer bir gün bunun başka bir bölümü var ise, belki bill geri dönecektir. ”

Kendini daha sonra scheuring , mahone'un altıncı sürem için geri geleceği " [yüzde 50-150 şans arasında bir yerde " tweet attı ... Bundan dolayı parmaklar geçti!

Scheuring, fanın en sevilmiş olduğu karakter fernando sucre için de canlanmada fazla yer bulamadı - dokuz bölümden ancak birinde önemli bir rol oynadı. Sadece bu bir sonraki seferde değişebilir.

Sucre 'prison break'
Brendan çayirlari / fox
Yazar, “tüm karakterler naturel olarak dizide bulunmalıydı ve yemen'de koşmakta olan desteksı olmaktan başka bir rolü yoktu, ki bunun için bir kabiliyet seti yoktu.”

"bu nedenle keşke daha çok sucre olsaydı. Onu bundan daha çok dahil etmek yaratıcı bir halde isteksiz olurdu, fakat başka bir sürem var ise, belki de daha fazla sucre var."

Kulağa hoş geliyor, papi.

6.Sezon 1.Bölüm ne zaman görebiliriz?
Prison break resmi olarak yenilenene kadar yeni çekimler yapmak imkansız, ancak bu sayfaya yer imi koyun ve en son güncellemeler için tertipli olarak test etmeye devam edin.

Bu arada çekimlerden fotoğraf sızdırıldı.

Michael Scofield "Wentworth Miller"

prison break 6. sezon 1. bölüm