Seyfi Dursunoğlu 87 yaşında hayatını kaybetti - Huysuz Virjin'in ölümü herkesi üzdü

Huysuz virjin karakteriyle tanınan seyfi dursunoğlu dün akşam tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Seyfi dursunoğlu üç gündür yoğun bakımdaydı...

Seyfi Dursunoğlu 87 yaşında hayatını kaybetti - Huysuz Virjin'in ölümü herkesi üzdü
Seyfi dursunoğlu huysuz virjin hayatını kaybetti

Seyfi dursunoğlu, 'huysuz virjin' kimdir?

Seyfi dursunoğlu, malum sahne adıyla huysuz virjin, türk drag queen, şarkıcı ve sunucu. 1970'lerden 2000'lere kadar sürdürdüğü eğlence programları ile Türkiye'de televizyonların tanınan bir eğlence figürü hâline geldi.S eyfi dursunoğlu'nun çocukluğu 5-6 yaşına kadar trabzon’da, sonrasında da istanbul’da çok mutaassıp bir ortamda geçti. Sonrasında babasının isteğiyle heybeliada askeri deniz lisesinde yatılı olarak okumaya başladı.

Huysuz virjin karakteriyle tanınan seyfi dursunoğlu dün akşam tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Seyfi dursunoğlu üç gündür yoğun bakımdaydı... Huysuz virjin'in ölüm haberi sonrası sosyal medyada binlerce kullanıcı üzüntüsünü dile getiren paylaşımlarda bulunmuş oldu... Seyfi dursunoğlu'nun vefat ettiği hastaneden makalelı izahat yapıldı.
Son dakika haberi... "huysuz virjin" rolüyle tanınan sanatçı seyfi dursunoğlu yaşamını yitirdi. 87 yaşındaki sanatçının 15 gündür hastanede tedavi gördüğü ve son 3 gündür ise yoğun bakım ünitesinde tedavisine devam edilmiş olduğu öğrenildi. Dursunoğlu'nun koah hastalığı olduğu biliniyordu.

huysuz virjin hayatını kaybetti

Seyfi dursunoğlu Hastaneden açıklama

87 yaşında hayatını kaybeden ünlü sanatçının ölmesiyle ilgili bilgi veren acıbadem altunizade hastanesi başhekimi ve göğüs hastalıkları uzmanı prof. Dr. çağlar çuhadaroğlu şunları söyledi:“koah hastası olan ve hem de 15 gündür hastanemizde pnömoni (zatürre) tedavisi bulan kıymetli sanatçımız seyfi dursunoğlu’nu maalesef bugün saat 16:45’te kaybettik. Kendisine tanrı’tan rahmet; ailesine, tüm sanat toplumuna ve sevenlerine sabır diliyoruz.”

Seyfi dursunoğlu 87 yaşlarında yaşamını kaybetti

Ünlü sanatçı seyfi dursunoğlu kadıköy 87 yaşlarında hayatını kaybetti. Huysuz virjin karakteriyle tanınan seyfi dursunoğlu, tedavi gördüğü hastanede ömürını yitirdi. Seyfi dursunoğlu üç gündür yoğun bakımdaydı... Huysuz virjin'in ölüm haberi sonrası sosyal medyada binlerce kullanıcı üzüntüsünü dile getiren paylaşımlarda bulunmuş oldu...

Seyfi dursunoğlu hayatını kaybetti

Ancak bir müddet sonra bu okuldan ayrıldı ve boğaziçi lisesinden mezun oldu.Ingiliz filoloji’sinde başladığı üniversite öğrenimini maddi sorunlar sebebiyle uçurumım bıraktı. Askerliğini tuzla ve hadımköy’de yedek subay olarak tamamladıktan sonra ssk’da memur olur ve tam on sekiz yıl burada işgören olarak çalıştı 1970 yılında huysuz virjin’in doğumuyla memuriyet yaşamını bitiren seyfi dursunoğlu böylece şov yaşamına ve sanat ömürına ilk ismimını attı. önce minik kulüplerde sahneye çıkmaya başladı; fakat ünü ağızdan ağıza yayıldıkça daha efsunk kulüplerden teklifler aldı. Her yıl izmir fuarı’nda sahneyi türkiye’nin en efsunk solistleriyle paylaştı.

2012'de show tv'de gösterilen huysuz'la dans eder misin? Programını sundu. Aynı sene star tv'de yayınlanmaya başlamış olan, benzemez kimse sana adlı yarışmada jüri üyeliği yaptı. Programın final bölümüne son kez huysuz virjin olarak çıktı ve "bu benim son kantom" diyerek yaşından dolayı bir daha kanto yapamayacağını dile getirmişti.