Toptan Meltblown Maske - Maske Kaç Saatte Bir Değişmeli?

Toptan meltblown maske alımlarında ve seçimlerinde nelere dikkat etmeliyiz. Uzmanlar maske kullanımının ancak doğru şekilde yapıldığında koruyucu olduğunun dikkatini çekmektedir.

Toptan Meltblown Maske - Maske Kaç Saatte Bir Değişmeli?
Toptan meltblown maske alımlarında ve seçimlerinde nelere dikkat etmeliyiz. Uzmanlar maske kullanımının ancak doğru şekilde yapıldığında koruyucu olduğunun dikkatini çekmektedir. Pandemi nedeni ile dünya çapında yaygın alımı olan maskeleri doğru şekilde kullanmamız oldukça önemlidir.

Peki, maske kaç saatte bir değişmeli?

Maskelerin doğru kullanımını gerçekleştirebilmek için ilk olarak doğru yapıda üretilmiş olanlarını edinmeniz gerekmektedir. Bu da burun teli bulunan 3 katmandan oluşan maske anlamına gelmketedir.
Saat konusunda ise 3 saatte bir ya da 4 saatte bir maskelerinizi atarak yenisini takmalısınız. Bunun nedeni kullanım sırasında maskenin her ne kadar uygun üretilmiş olursa olsun artık koruyuculuğunu yitirmesinden ileri gelmektedir.
Sizlere şiddetle tavsiye ettiğimiz uygun üretim şekline sahip olan Melt Blown maskelerden söz edelim.
Ürünü toptan maske şeklinde satın alabilirsiniz. Bu sayede edindiğiniz toptan Melt Blown maskelerinizi her gittiğiniz yere bolca götürerek geçirdiğiniz saatler boyunca yenileyebilirsiniz.
  • Bu sayede korunma olasılığınızı çok daha arttırabilirsiniz.
  • Medikal yapıya uygun tasarımı olan Melt Blown maske uzmanların önerdiği biçimde üretilmektedir.

kaynak: https://toptanmeltblownmaske.com/blog/63

Maske Fabrikası: https://kglmedicalmask.com/